Я хочу тебе: як вибрати старт на відкритій воді. Топ-6 умов.
В статті йтиметься про результати опитування, розбір 6 чинників та думки 5 тренерів аматорських команд.
Результати опитування в Telegram-каналі запливу
«Ребят, ну что, у всех составлен календарьна сезон?»
Олексій Снєжко в FB 15 січня о 20:11
У світі сила-силенна запливів. Для того, щоб розібратися, на що звертають увагу більшість плавців при виборі старту ми написали цю статтю. Окрім думок автора кожен з 5 чинників коментує плавальний тренер та розповідає за свій досвід.
Ми попрохали обрати 5 найважливіших чинників, на які звертають увагу плавці при виборі старту
Результати опитування:
1. Наявність виклику та логістика — 60%
2. Ціна реєстрації — 55%
3. Різноманітність дистанцій — 41%
4. Їду туди, куди їде команда — 37%
5. Рекомендація друзів — 33%
Вибір автора
1. Наявність виклику
2. Ціна реєстрації
3. Різноманітність дистанцій
4. Рекомендація друзів
5. До душі закордонні старти
Логістика до місця старту та наявність виклику отримали 60% відповідей.
60%
Практично кожен п'ятий
стартує закордоном.
Mistake: bold colors and thick strokes break up a simple layout on this communication design podcast site. The custom music player and links work well too. Just check it out in the footer.
I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long. Just figure out what's next.
Наявність виклику — 60% голосів
Доволі складно уявити людину, яка тільки те і робить, що плаває в басейні і на цьому все. Ні думок про поїздки на змагання, ні бажання зробити красиві фотографії в новому місці, ні друзів, які розділять новий виклик та зареєструються на таке, що огого. Тут або в плавальному житті все зроблено, або людям нецікаво себе перевіряти та казати собі: "А ти молодець". А дарма.

Моя особиста мотивація вибирати та стартувати в запливах — це знати, що мало людей в житті щось подібне зроблять. А я хочу бути унікальним. Геройство. Кожен заплив, який запам'ятався та став частинкою мене, мав геройський характер. Свій перший заплив на відкритій воді я здійснив через протоку Дарданелли, як Лорд Байрон. Далі переплив Дніпро на 10 км вздовж найдовшої дамби України. Пізніше мені відкрився Босфор з його масштабом, кораблями та морем плавців з усього світу, які пів ночі сиділи, щоб встигнути зареєструватися. Після цих проток ти апріорі зиркаєш на щось більше, довше, крутіше.
Історія. А втеча із Замку Іф? Чули про цей заплив? Як я таке міг пропустити? Це ж Граф Монте-Крісто! Це Едмон Дантес, якого викидають в мішку з грозного Замку Іф. Коли я прочитав про це змагання, то я про все забув. Мене не зупинив сайт на французькій мові. Мені було начхати, як я туди попаду, але я точно знав, що буду в Марселі і попливу там. То буда історія, про яку я пам'ятатиму довго.

Є ультразапливи на десятки кілометрів, є протоки, де пливло мало учасників. Наприклад, Гібралтар чи Ла-Манш. Є годинні запливи, де ви боретеся з розумом під час марафону на 6, 12 та 24 години. Змусите себе на таке випробовування тяжко. Це як бігти 100 км в закритому двохсотметровому манежі. А ще ж є SwimRun, коли ви чергуєте біг разом з плаванням, триатлон, де додається ще й велосипед.

Придумайте собі щось таке, щоб на тренуваннях ви уявляли свій фініш. Це приємне відчуття і воно драйвить.
Коментарт про виклик від Івана Перепилиці
Про вызов я согласен, но в моем понимании вызов — это что-то, что будет сложно. Просто доплыть — это такой себе вызов. Вызов может быть не дистанции, а самому себе в плане старта подготовки на физическом, психологическом и морально-волевом уровне, ну и уже потом дистанция. Так что вызов — это интересно, но не когда ты неделю до старта поплавал, поехал и доплыл еле-еле.

Количество стартов не должно быть более 4 за сезон.
Где один основной, в редких случаях — два.

И это уже мой опыт и совет: многие живут только своим стартом, «вызовом». А что если ты не преодолел себя?
Так вот иногда важнее путь к цели, а не сама цель.
Если я кайфую от тренировок и прогресса на них, то плохо выступить не сможешь, но старт - это один день, а подготовка пол года.
Тренера команди SmartSwim
«
Тренер команди SmartSwim.
Посів друге місце в абсолюті на
International Dniro Swim Marathon-2021
Як Іван вибирає старти
1. Чтобы хватило времени на подготовку
2. Чтобы была дистанция, которую хочу
3. Время года, чтобы соревнование совпадало с отпуском
4. Я больше рассматриваю старты, как приятное и весёлое времяпровождение и туризм. Поэтому старт будет выбран там, где я потом отдохну и попутешествую.
»
Основні думки за 30 секунд
ваиваива
Made on
Tilda