Типологія плавців в басейні:
ви впізнаєте їх із тисячі
В дописі ми спробували описати відвідувачів басейну. Когось із представлених нижче ви зустрічали хоча б раз. А взагалі-то, ви постійно їх бачите. Наприклад, в дзеркалі.
Борці за життя
Плавці, які з точки зору технічного плавання, нічого не вміють. Божевільні рухи, від чого бризки попадають аж на тренера з аквааеробіки. Весь басейн бачить і чує як вони відпочивають після кожного відрізка. Дихання пришвидшене. Воді боляче. Тренеру теж.

Топірці

Плавають як і борці за життя, тільки рідше, важче і не так часто.

Труселямби
Категорія любителів води, які думають, що можна плавати в басейні в спідній білизні або шортах. Тут варто наголосити, що басейн — це спортивний заклад. Тут важливе правильне екіпірування: плавки для хлопців і спортивний цілісний купальник для дівчат. Решта варіантів підходять для моря.

Наполеон
Народ, що одягає шапочку для плавання швом поперек голови.

Вахтерші
Особливий вид дам у віці, які чергують біля басейнів перед відкриттям, відвідують басейн частіше, ніж деякі спортсмени-аматори, знають всіх тренерів та відвідувачів в обличчя. Наукою досі невідомо, що їх підштовхує і мотивує до тренувань.

Мауглі
Дикі відвідувачі, відрізняються рідкісними, але влучними набігами в басейн без окулярів. Просять чергові або запасні окуляри. Якщо таких немає, то після плавання вилазять з води з червоними очима. Дуже часто ця категорія перетинається з труселямбами.

Якудзи
Особи повністю забиті татуюваннями. Часто, вугор на їх рукавах пливе краще, ніж вони самі.

Пляжники
Категорія людей, що пливуть виключно пляжним, одеським брасом. Голова стирчить з води. Ноги розчепірені на всю доріжку.

Плавці з тренером. Команда. Клуб
Плавають під наглядом тренера. Знають, що таке стилі плавання, і тренуються за планом. Часто їм доводиться страждати, від зазіхань на їх доріжку пляжників, суховолосок і наступних груп, у яких тренування вже ось-ось. Обов'язкова умова — групова фотографія після тренування. Є груповий чат в телеграм, а також командний прапор.

Суховолоски або сухоні

Особлива ризикова категорія пляжників, які істерично бояться намочити волосся і зіпсувати зачіску, але їх не бентежить, що навколо вода. Пливуть пляжним брасом і кидають гнівні погляди на тих хто швидко пливе поруч. Від них можна почути:
— Мужчина, здесь бассейн. Вы очень быстро плывёте!

Плавці, що займаються самостійно
Зазвичай працюють з тренером онлайн. Завдання виписують на невеликий аркуш паперу, який ліплять на колобашку, а потім, якщо колобашка стає необхідною — на ласти. Їх окуляри затемнені й підходять для плавання на відкритій воді. Постійно забувають гель для душу. Можуть використовувати ласти на три розміри менші від ноги.

Брасисти
Особливі люди. Можуть неусвідомлено стрельнути в око нічим не винним любителям поплавати поруч.

Ті, що стоять по центру біля бортика
Ті, що стоять по центру біля бортика.

Батько з сином
Коли маневруєш і обпливаєш дитину, то чуєш як батько каже:
— Пропусти дядю.

Плавці, що втомлюються
Зупиняються, як тільки починають втомлюватися. Довго відпочивають, але неодмінно ведуть строгий облік дистанції.

Які не дочекаються випробувати новий гідрокостюм
Вони довго чекали товар з США. Руки чешуться, щоб показати його іншим, випробувати у воді, зробити селфі та ловити на собі захоплені погляди простих смертних.
Made on
Tilda