International Dnipro Swim Marathon
Міжнародний заплив через Дніпро — щорічний спортивний захід, який проводиться з 2007 року та має багату історію.
Запропоновані організаторами дистанції дозволять обрати заплив на будь-який смак та рівень підготовки: 10 км, 5 км, 3 км, естафета 5 км + 5 км, дитячий заплив на 800 м, а також ультразаплив на 20 км.

Обравши основну дистанцію на 10 км, старт якої буде на лівому березі Дніпра, спортсмени перепливатимуть акваторію в найширшому її місці з фінішем на правому березі — в Черкасах. Вся дистанція пролягає уздовж найдовшої дамби України.

Учасники запливу на 5 км стартуватимуть з Панського — єдиного в Україні поселення на шість будинків розташованого на дамбі.

Старт запливу на 3 км відбуватиметься з води. Прямуючи до місця старту кораблем, плавці відчуватимуть справжні емоції авантюризму та духу пригод.

Наймолодші ж учасники пливтимуть на дистанції 800 м.

Найдосвідченіші плавці долатимуть 20 км. Маршрут: ресторан Бочка — с. Благодатне — ресторан Бочка.

Змагання проходять з найвищим рівнем організації; дистанція розмічена буями, а учасників супроводжують катери забезпечуючи безпеку на воді.

Взявши участь у Міжнародному запливі через Дніпро, ви отримаєте відмінний настрій, безліч позитивних емоцій і свято спорту не лише для себе, а й для своїх рідних та близьких.
Made on
Tilda